Konkurs wiedzy pn. „Ks. Józef Poremba – w służbie Bogu i małej ojczyźnie” – rozstrzygnięty!

16 marca 2021 r. (w dniu urodzin Księdza Prałata Józefa Poremby) uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie wiedzy pn. „Ks. Józef Poremba – w służbie Bogu i małej ojczyźnie”. Konkurs został zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Parafię Rzymsko-Katolicką pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju, test, który składał się z 20 pytań wielokrotnego wyboru, został przeprowadzony on-line.

29 marca 2021 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu, którego dokonał Starosta Dąbrowski Pan Lesław Wieczorek oraz Wicestarosta Pan Krzysztof Bryk.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce:
Weronika Słowik – uczennica kl. 7 a

II miejsce:
Krzysztof Kozioł – uczeń kl. 7 a

III miejsce ex aequo:
Jakub Czochara – uczeń kl. 7 d
Sylwia Morawiec – uczennica kl. 7 a
Wojciech Ciećko – uczeń kl. 5 a

Serdecznie gratulujemy uczniom osiągniętych sukcesów!