Organizacja zakończenia roku szkolnego 2020/2021

Szkoła Podstawowa nr 1

Msze Święte odbywać się będą w kościele pw. Wszystkich Świętych (stary kościół),

Uczniowie klas 1-7 przychodzą do szkoły ok. 15 min. wcześniej i wraz z wychowawcami idą do kościoła. Uczniowie klas 8 umawiają się z wychowawcami na godzinę przyjścia do szkoły, uwzględniając ewentualną próbę.

8.00 – Msza Święta dla klas 1 – 3, następnie zakończenie roku szkolnego w salach lekcyjnych,

9.00 – Msza Święta dla klas 4 – 6, następnie zakończenie roku szkolnego w salach lekcyjnych,

10.00 – Msza Święta dla klas 7 – 8, następnie uroczyste zakończenie roku szkolnego na sali gimnastycznej. Po części oficjalnej spotkanie z wychowawcami w klasach.

Przedstawiciele rodziców klas 1-7 mogą uczestniczyć w zakończeniu roku szkolnego, w salach lekcyjnych w ograniczonym składzie max. trzyosobowym np. przedstawiciele Rady Rodziców.

Zaproszeni rodzice uczniów klas ósmych mogą uczestniczyć w uroczystości na sali gimnastycznej oraz w klasach.